Αγαπητά Μέλη της Ε.Α.Α.Σ.
Αγαπητοί Συνάδελφοι ε.ε και φίλοι .
Κατόπιν αποφάσεως του Δ/Σ της Ε.Α.Α.Σ. ανακοινώθηκαν τα νέα Τ/Σ των Παραρτημάτων σε όλη την επικράτεια που προέκυψαν μετά από ψηφοφορία που έγινε την 15 Ιουλ. 2020 για την τριετία 2020-2023.Το νέο Τ/Σ του Παραρτήματος Ν.Πιερίας έχει ως εξής:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Επχος ε.α Λαγογιάννης Αντώνιος
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Επχος ε.α Καρυπίδης Συμεών
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Ανθλγός ε.α Κουτέλα Ευαγγελία
ΥΠ.ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ: Τχης ε.α Κατσιούλης Αθανάσιος
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ: Ίλχος ε.α Τσακιρίδης Κυριάκος
Εκ μέρους του νέου Τ/Σ θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον Πρόεδρο , τον Αντιπρόεδρο, τον Διευθύνοντα Σύμβουλο και τα μέλη του Δ/Σ της Ε.Α.Α.Σ. που μας τίμησαν με την ψήφο τους και για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μας και θέλω να τους διαβεβαιώσω ότι θα συνεχίσουμε όπως πριν αθόρυβα και μεθοδικά για το καλό των μελών μας και του συνόλου της Ε.Α.Α.Σ., και για την καλύτερη δυνατή εκπροσώπησή της και την προώθηση των σκοπών της σε τοπικό επίπεδο. Επίσης θέλω να συγχαρώ τα νέα Τ/Σ σε όλη την επικράτεια για την εκλογή τους και να τους ευχηθώ καλή δύναμη και μια δημιουργική θητεία για το καλό των μελών μας του κοινωνικού συνόλου και της Ε.Α.Α.Σ.
Για την Ε.Α.Α.Σ. Ν. Πιερίας
Επίλαρχος ε.α Αντώνιος Λαγογιάννης
Πρόεδρος ΤΣ/Ε.Α.Α.Σ. Πιερίας
Αγαπητοί Συνάδελφοι ε.ε και φίλοι .
Κατόπιν αποφάσεως του Δ/Σ της Ε.Α.Α.Σ. ανακοινώθηκαν τα νέα Τ/Σ των Παραρτημάτων σε όλη την επικράτεια που προέκυψαν μετά από ψηφοφορία που έγινε την 15 Ιουλ. 2020 για την τριετία 2020-2023.Το νέο Τ/Σ του Παραρτήματος Ν.Πιερίας έχει ως εξής:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Επχος ε.α Λαγογιάννης Αντώνιος
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Επχος ε.α Καρυπίδης Συμεών
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Ανθλγός ε.α Κουτέλα Ευαγγελία
ΥΠ.ΔΗΜ.ΣΧΕΣΕΩΝ: Τχης ε.α Κατσιούλης Αθανάσιος
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ: Ίλχος ε.α Τσακιρίδης Κυριάκος
Εκ μέρους του νέου Τ/Σ θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον Πρόεδρο , τον Αντιπρόεδρο, τον Διευθύνοντα Σύμβουλο και τα μέλη του Δ/Σ της Ε.Α.Α.Σ. που μας τίμησαν με την ψήφο τους και για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μας και θέλω να τους διαβεβαιώσω ότι θα συνεχίσουμε όπως πριν αθόρυβα και μεθοδικά για το καλό των μελών μας και του συνόλου της Ε.Α.Α.Σ., και για την καλύτερη δυνατή εκπροσώπησή της και την προώθηση των σκοπών της σε τοπικό επίπεδο. Επίσης θέλω να συγχαρώ τα νέα Τ/Σ σε όλη την επικράτεια για την εκλογή τους και να τους ευχηθώ καλή δύναμη και μια δημιουργική θητεία για το καλό των μελών μας του κοινωνικού συνόλου και της Ε.Α.Α.Σ.
Για την Ε.Α.Α.Σ. Ν. Πιερίας
Επίλαρχος ε.α Αντώνιος Λαγογιάννης
Πρόεδρος ΤΣ/Ε.Α.Α.Σ. Πιερίας
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!