-->

Autodoc.gr

Autodoc.gr

Viber- Γίνετε ρεπόρτερ της Kapa News

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (24/10)




ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (6η αγωνιστική)

18:30 Παναθηναϊκός - Βόλος (Novasports 2)

Premier League (6η αγωνιστική)

14:30 Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sports 1)

17:00 Φούλαμ - Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sports 4)

19:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Τσέλσι (Cosmote Sports 1)

22:00 Λίβερπουλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sports 1)

LaLiga (7η αγωνιστική)

17:00 Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης (Cosmote Sports 2)

19:30 Οσασούνα - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Cosmote Sports 4)

19:30 Σεβίλλη - Έιμπαρ (Cosmote Sports 8)

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sports 2)

Serie A (5η αγωνιστική)

16:00 Αταλάντα - Σαμπντόρια (Novasports 2)

19:00 Τζένοα - Ίντερ (Novasports 1)

21:45 Λάτσιο - Μπολόνια (Novasports 1)

Bundesliga (5η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερν Μονάχου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Cosmote Sport 3)

16:30 Μάιντς - Μπορούσια Γκλάντμπαχ (Cosmote Sport 9)

16:30 Λειψία - Χέρτα Βερολίνου (Cosmote Sport 8)

16:30 Ουνιόν Βερολίνου - Φράιμπουργκ

19:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Σάλκε (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (8η αγωνιστική)

18:00 Λοριάν - Μαρσέιγ (Novasports 4)

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Ντιζόν (Novasports 3)

Eredivisie (6η αγωνιστική)

17:30 Φένλο - Άγιαξ (Novasports 5)

19:45 Ουτρέχτη - Τβέντε

21:00 Τσβόλε - Βίλεμ

22:00 Χέερενφεεν - Έμεν

Primeira Liga (5η αγωνιστική)

17:30 Νασιονάλ - Πάσος Φερέιρα

20:00 Σάντα Κλάρα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Cosmote Sport 9)

22:30 Πόρτο - Ζιλ Βισέντε (Cosmote Sport 9)

Championship (5η αγωνιστική)

14:30 Γουότφορντ - Μπόρνμουθ (Novasports 1)

17:00 Κάρντιφ - Μίντλεσμπρο (Novasports 3)


ΜΠΑΣΚΕΤ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

17:15 Χαρίλαος Τρικούπης - Άρης (ERTFLIX)

17:15 Ιωνικός - ΑΕΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

17:15 Περιστέρι - Κολοσσός Ρόδου (ERTFLIX)

19:30 Ηρακλής - ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports)

Α2 ανδρών (4η αγωνιστική)

17:00 Αμύντας - Αγρίνιο (YouTube)

17:00 Δάφνη Δαφνίου - Παγκράτι (YouTube)

17:00 Καβάλα - Καρδίτσα

17:00 Απόλλων Πατρών - Οίαξ Ναυπλίου (YouTube)

17:00 Ψυχικό - Πανερυθραϊκός


ΒΟΛΕΪ

Α1 ανδρών (1η αγωνιστική)

19:00 Μίλωνας - ΠΑΟΚ (Youtube)

20:30 Παναθηναϊκός - ΟΦΗ (Youtube)

Α1 γυναικών (1ος όμιλος, 3η αγωνιστική)

18:00 Λαμία - Παναθηναϊκός

19:00 Ηλυσιακός - Αμαζόνες

19:00 ΑΟ Θήρας - Μαρκόπουλο (Youtube)

Α1 γυναικών (2ος όμιλος, 3η αγωνιστική)

18:00 Ολυμπιακός -ΠΑΟΚ (Youtube)

19:00 Θέτις - ΑΕΚ

20:00 Πορφύρας - Πανναξιακός (Youtube)


ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 ανδρών (7η αγωνιστική)

17:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας - Φαίακας Κέρκυρας

18:00 Δράμα - Ζαφειράκης Νάουσας

18:00 Αερωπός - Φίλιππος Βέροιας

18:00 Διομήδης Άργους - Ιωνικός Ν.Φ.

Α1 γυναικών (3η αγωνιστική)

14:30 ΑΕΣΧ Πυλαίας - Πανόραμα

15:30 Προσοτσάνη - ΠAOK

18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Βέροια

20:15 Κορυδαλλός - Καματερό


ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (4η αγωνιστική)

14:00 Χανιά - Ολυμπιακός

14:30 Υδραϊκός - Χίος

14:30 ΠΑΟΚ - Περιστέρι

16:00 Εθνικός - ΟΥΚ Βόλου

17:00 Γλυφάδα - Βουλιαγμένη

18.30 Πανιώνιος - Παλαιό Φάληρο (YouTube)

19:00 Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ

Α’ εθνική γυναικών (4η αγωνιστική)

12:00 Ρέθυμνο - Πανιώνιος

14:30 Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός (ΕΡΤ Sports)

17:30 Εθνικός - Νηρέας Χαλανδρίου

18:30 Γλυφάδα - Λάρισα

19:00 ΝΕ Πατρών - ΑΕΚ



Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια

-->