Η Υποδιεύθυνση Τεχνικών Έργων της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας, πραγματοποιεί, καθημερινά, στοχευμένες παρεμβάσεις στο οδικό δίκτυο, καθιστώντας την Πιερία εύκολα προσβάσιμη, ενισχύοντας την ασφάλεια των οδηγών και βελτιώνοντας την αισθητική εικόνα της περιοχής.
Η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας, κ. Σοφία Μαυρίδου, μεταβαίνει και πραγματοποιεί, επιτόπιους ελέγχους, στις εξελισσόμενες παρεμβάσεις, της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας, διαπιστώνοντας την αρτιότητα των εργασιών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!