Συνάντηση ενημέρωσης και εργασίας, πραγματοποίησε, η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας, κ. Σοφία Μαυρίδου, με τους προϊσταμένους και αναπληρωτές προϊσταμένους Διευθύνσεων, της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας.
Στη συνάντηση, συζήτησαν θέματα, λειτουργίας της διοίκησης αλλά και το θέμα της πανδημίας και της αυστηρής εφαρμογής των μέτρων προστασίας, για την αντιμετώπιση του COVID-19.
Η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας, τόνισε, ότι, βασικός στόχος, είναι η εξυπηρέτηση του πολίτη και εξέφρασε τις ευχαριστίες της, στο ανθρώπινο δυναμικό, της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας, για την εργατικότητα, την υπευθυνότητα και τη συνέπεια που επιδεικνύει στην άσκηση των υπηρεσιακών του καθηκόντων, για την υλοποίηση του έργου, της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!