Δήμος Κατερίνης: Επιχείρηση καθαρισμού στις εγκαταστάσεις του 2ου - 5ου ΓΕΛ
Δευτέρα, Νοεμβρίου 23, 2020
Σε μία ακόμα επιχείρηση καθαρισμού και ευπρεπισμού προχώρησε ο Δήμος Κατερίνης με στόχο την αισθητική βελτίωση και προστασία του περιβάλλοντος. Ο λόγος για τον καθαρισμό από πυκνή βλάστηση και χόρτα στο 2ο - 5ο ΓΕΛ (πρώην πολυκλαδικό - πίσω από τις εγκαταστάσεις των εργαστηρίων του σχολικού συγκροτήματος), με την συνδρομή οχήματος και προσωπικού που διέθεσε η τεχνική υπηρεσία.
Οι εμπλεκόμενες υπηρεσίες θα συνεχίσουν με εντολή του Δημάρχου Κώστα Κουκοδήμου, τον καθαρισμό και ευπρεπισμό κοινόχρηστων κ.α. χώρων στο σύνολο του Δήμου Κατερίνης. Στο πλαίσιο αυτό, παρακαλούνται οι δημότες να συνδράμουν για την προστασία του δημόσιου χώρου και του περιβάλλοντος.
Δημοσίευση σχολίου
0
Σχόλια
Το κανάλι μας στο Youtube
Kapa News
Σχολή Οδηγών "Τροχοκίνηση"
Επικοινωνία
[email protected] Στείλτε την γνώμη σας, την άποψη σας, ή τα δελτία τύπου σας για να δημοσιευθούν στο Site
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!