Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ πληροφορήθηκε με οδύνη τον θάνατο του συνταξιούχου ιατρού ΦΩΤΙΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ. Εξήρε την προσωπικότητα του εκλιπόντος και αναγνωρίζοντας την σημαντική ιατρική προσφορά του από το έτος 1979 έως το 2013 όπου και συνταξιοδοτήθηκε με το βαθμό του Διευθυντή ΕΣΥ, υπηρετώντας στο Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου με ήθος την Ιατρική, εκφράζει τα συλλυπητήρια των Μελών του Δ.Σ. στην οικογένεια του μεταστάντος.
Για το Δ.Σ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!