Τους 3 δημοτικούς σύμβουλους της φωτογραφίας αποθανάτισε σήμερα το πρωί η κάμερα της Kapa News στην πλατεία Ελευθερίας, να έχουν κάνει «πηγαδάκι».
Ο Γιώργος Κυριακίδης είχε την δικαιολογία ότι βρισκόταν εκεί για να συντονίσει τα συνεργεία του Δήμου στις απολυμάνσεις που ξεκίνησαν πρωί-πρωί, ως υπεύθυνος της Καθαριότητας.
Ο Δημήτρης Βαϊνάς, ως τέως αντιδήμαρχος καθαριότητας, προφανώς επέβλεπε τον κ. Κυριακίδη, και ο πρόεδρος του Δ.Σ. Φάνης Τερζόπουλος, μάλλον είχε αναλάβει ρόλο διαιτητή;;;
Πάντως το κλίμα ήταν φιλικό, και το μήνυμα προφανώς ότι «όλοι μαζί, μπορούν καλύτερα…» να δουλέψουν για το καλό της πόλης!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!