Μια φωτογραφία και μια αφιέρωση που δηλώνει πολλά, είδαμε σήμερα στο facebook από την Κατερίνα Τσαλού που είχε την ονομαστική της γιορτή εχθές! Χρόνια Πολλά Κατερίνα!
Σήμερα όμως του Αγίου Στυλιανού γιορτάζει η Λιάνα Μακρίδου, σύζυγος του Δημάρχου Κώστα Κουκοδήμου και… κολλητή της Κατερίνας! Οι δύο φιλενάδες, που γιορτάζουν με μια μέρα διαφορά, δηλώνουν στο Facebook:
«….για τις ώρες, τις μέρες, τους μήνες, τα χρόνια ….για όλες τις μεγάλες και μικρές στιγμές που μου χάρισες τη φιλία σου.
Χρόνια πολλά φίλη μου!»
Χρόνια σας πολλά κυρίες μου! Με υγεία και είθε η φιλία σας να συνεχίσει για πάντα!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!