Την παρακάτω έκκληση διαβάσαμε στην ομάδα «Πλαταμώνας: Ανήσυχοι Δημότες» πριν λίγη ώρα, που αφορά μια έκκληση προς την Δημοτική Αρχή του Δήμου Δίου-Ολύμπου προκειμένου να ενεργοποιήσει το Λιμενικό ταμείο με έγγραφο της, ώστε να επισκευαστεί το επικίνδυνο σημείο του λιμανιού του Πλαταμώνα που απεικονίζεται στις φωτογραφίες.
Οι φωτογραφίες που βλέπετε, συνοδευόταν και από το παρακάτω κείμενο:
«Όσο απίστευτο και αν φαίνεται τις τελευταίες μέρες έχουν
χτυπήσει δύο άτομα στο σημείο! Μπορεί ο κόσμος να μην κυκλοφορεί αλλά αυτοί που
κυκλοφορούν χτύπησαν κιολλας!
Πόσα χρόνια ακόμα το λιμάνι θα έχει αυτή την εικόνα?
Το λιμενικό του Πλαταμώνα κάθε μέρα περνάει από εκεί και
κάνει πως δεν βλέπει!
Γνωρίζουμε ότι το λιμενικό ταμείο είναι υπεύθυνος για το
λιμάνι αλλά από ότι φαίνεται το ταμείον είναι μείον!
Τοπικοι άρχοντες στείλτε κανένα έγγραφο προς τον πρόεδρο
του λιμενικού ταμείου μπας και φιλοτιμηθεί»
Δείτε την ανάρτηση:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!