Ο αγαπημένος σκιτσογράφος μας εύχεται καλό Σαββατοκύριακο και κάνει τη δική του πρόταση για τη μάσκα, το αξεσουάρ που πρέπει να φοράμε υποχρεωτικά όλοι. Ο Αρκάς λοιπόν παρεμβαίνει σχολιάζοντας, μάσκα νάναι και ότι μάσκα νάναι.
Πηγή
Ο αγαπημένος σκιτσογράφος μας εύχεται καλό Σαββατοκύριακο και κάνει τη δική του πρόταση για τη μάσκα, το αξεσουάρ που πρέπει να φοράμε υποχρεωτικά όλοι. Ο Αρκάς λοιπόν παρεμβαίνει σχολιάζοντας, μάσκα νάναι και ότι μάσκα νάναι.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!