Αγάπησε τον Αθλητισμό και τον υπηρέτησε με πάθος. Υποστήριξε και διέθεσε όλες του τις δυνάμεις στους αθλητές και στάθηκε στο πλευρό τους.
Η αθλητική οικογένεια της Πιερίας έχασε έναν μεγάλο υπηρέτη.
Ο Θόδωρος Διαμαντόπουλος ξεκίνησε ως Έφορος στο τμήμα Στίβου στον «ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης», επί σειρά ετών Πρόεδρος του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης και Πρόεδρος της ΕΑΣ Πιερίας Ημαθίας.
Καλό ταξίδι φίλε μου. Να είναι ελαφρύ το χώμα που θα σε σκεπάσει. Εκφράζω τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένειά του.
Κώστας Κουκοδήμος
Δήμαρχος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!