Εκφράζω τη βαθιά μου θλίψη για το θάνατο του Θεόδωρου Διαμαντόπουλου.
Η είδηση του θανάτου συγκλόνισε την τοπική κοινωνία και τον αθλητικό κόσμο, καθώς υπηρέτησε το χώρο του αθλητισμού αφήνοντας πίσω του παρακαταθήκη σε ήθος, προσφορά και αξίες.
Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του. Ο Θεός να τους δώσει κουράγιο και παρηγοριά και να αναπαύσει την ψυχή του.
Η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας
Σοφία Μαυρίδου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!