Την προγραμματική σύμβαση για την υλοποίηση της προμήθειας «Προμήθεια εξοπλισμού για την αίθουσα του Ιερού Ναού Παντανάσσης στα Καταφυγιώτικα», υπέγραψε η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας, κ. Σοφία Μαυρίδου, εκπροσωπώντας την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας-Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας με εκπρόσωπο του ενοριακού Ιερού Ναού Παντανάσσης ''To Γενέσιον της Θεοτόκου'', που ανήκει στην Ιερά Μητρόπολη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος.
Η εκτέλεση της προμήθειας συνολικού προϋπολογισμού 5.000 €, (συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.24 %), θα χρηματοδοτηθεί από το Τεχνικό Πρόγραμμα Επενδυτικών Δαπανών χρηματοδοτούμενο από Κεντρικούς Αυτοτελείς Πόρους της Περιφερειακής Ενότητας Πιερίας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!