Σύμφωνα με ανακοίνωση της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ν. Πιερίας, «στο πένθος βυθίστηκε η αστυνομική οικογένεια της Δ.Α.Π. μετά την απώλεια του αγαπητού συναδέλφου και φίλου μας» που νοσηλεύονταν «στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του Γενικού Νοσοκομείου Κατερίνης».
Στην ανακοίνωση, που υπογράφεται από τον Πρόεδρο, Δημήτρη Φώτη, καθώς επίσης και από τον Γενικό Γραμματέα, Παναγιώτη Λιμπανοβνό, αναφέρεται επίσης ότι επρόκειτο για συνάδελφο, εξαίρετο οικογενειάρχη, «γνωστό σε όλους μας για το ήθος, την ακεραιότητα του χαρακτήρα του και την προσήλωσή του στο καθήκον.
Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Πιερίας εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος συναδέλφου. Καλό παράδεισο, φίλε Γιώργο».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!