Το Πιερικό ποδόσφαιρο και σύσσωμη η μεγάλη οικογένεια του ΠΙΕΡΙΚΟΥ εκφράζουν τα ειλικρινή και βαθύτατα συλλυπητήρια τους προς τον αθλητικογράφο και μέλος του Δ.Σ. του ΣΦΙΠ Δημήτρη Πάππα, την οικογένειά του και τους οικείους του, για την απώλεια του αγαπημένου του πατέρα Ιωάννη πιστό φίλαθλο της ομάδας μας.
Καλή ανάπαυση και καλό παράδεισο να έχει η ψυχή του και εκ Θεού παρηγορία οι συγγενείς του.
Γραφείο Τύπου και Επικοινωνίας ΠΙΕΡΙΚΟΥ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!