Πανό διαμαρτυρίας αναρτήθηκε το πρωινό της Πέμπτης 28 Ιανουαρίου 2021 στην πλατεία του Δημοτικού πάρκου Κατερίνης, το οποίο υπογράφεται από την Επιτροπή Φοιτητών Πιερίας.
Το κείμενο
"ΑΝΤΙ ΓΙΑ 1000 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΤΕ 1000 ΓΙΑΤΡΟΥΣ - ΝΟΣΟΚΟΜΟΥΣ"
Φωτογραφίες: Περικλής Χατζηγιάννης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!