Λευκό τοπίο αντίκρυσαν σήμερα το πρωί οι Πιεριείς σε όλο το Νομό, και απ' ότι φαίνεται δεν έχασαν την ευκαιρία να αναρτήσουν φωτογραφίες και βίντεο, κυρίως απο τα παράθυρα και τα μπαλκόνια τους, με τις εικόνες που είδαν και τις χιονισμένες καλημέρες τους.
Σε λίγη ώρα με τον ρυθμό που ανεβαίνουν οι φωτογραφίες θα γεμίσει το facebook και το Instagram με χιονισμένα τοπία απο κάθε γωνιά της Πιερίας.
Πάρτε μια μικρή γεύση απ' ότι μπορέσαμε να μαζέψουμε μέχρι στιγμής:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!