Κλειστές θα παραμείνουν αύριο Πέμπτη 18 Φεβρουαρίου 2021 με απόφαση του Δημάρχου Δίου-Ολύμπου Βαγγέλη Γερολιόλιου οι σχολικές μονάδες (παιδικοί δημοτικοί σταθμοί, νηπιαγωγεία, δημοτικά σχολεία, γυμνάσια και λύκεια) στη Δημοτική Ενότητα Λιτοχώρου, εξαιτίας του σχηματισμένου πάγου, που εξακολουθεί να υφίσταται στα προαύλια των σχολικών μονάδων και ορισμένες οδούς του οικισμού, καθιστώντας μη ασφαλή τη μετακίνηση των μαθητών.
Κανονικά θα λειτουργήσουν οι σχολικές μονάδες στις Δημοτικές Ενότητες Ανατολικού Ολύμπου και Δίου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!