Ανακοινώνεται στους κατοίκους του δήμου Πύδνας-Κολινδρού ότι κλιμάκιο του ΕΟΔΥ την Πέμπτη 4-2-2021 από 10.00 έως 13.00 θα βρίσκεται στην Κεντρική Πλατεία του Κολινδρού (“Αγορά”) για πραγματοποίηση “rapid test” για τον COVID-19.
Ακόμη, υπενθυμίζεται ότι κάθε Τετάρτη από 08.30 έως 12.30 πραγματοποιούνται αντίστοιχα “test” στην είσοδο της Εμποροπανήγυρης Αιγινίου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!