Μετά τις πρόσφατες κρίσεις αξιωματικών της Ελληνικής Αστυνομίας, ως Δήμαρχος Δίου – Ολύμπου, συγχαίρω τον Αστυνομικό Διευθυντή κ. Γεώργιο Τζήμα για την επάξια προαγωγή του στον βαθμό του Ταξιάρχου και για την παραμονή του στην ηγεσία της Αστυνομικής Διεύθυνσης Πιερίας. Του εύχομαι ολόψυχα να συνεχίσει να ασκεί με επιτυχία τα καθήκοντά του.
Η παραμονή του στη θέση αυτή μας δίνει τη δυνατότητα να βελτιώσουμε ακόμη περισσότερο την μέχρι τώρα αγαστή συνεργασία που έχουμε αναπτύξει ως Δήμος Δίου - Ολύμπου με την Διεύθυνση Αστυνομίας Πιερίας και προσωπικά με τον κ. Τζήμα.
Βαγγέλης Γερολιόλιος
Δήμαρχος Δίου - Ολύμπου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!