Τελευταία ενημέρωση που έφτασε στα γραφεία της Kapa News και αφορά μαθητές του Δήμου Πύδνας-Κολινδρού, που θυμίζουμε ανήκει από εχθές σε ΚΟΚΚΙΝΗ (υψηλού κινδύνου) ζώνη αναφέρει ότι:
«Οι μαθητές που κατοικούν στο Δήμο Πύδνας-Κολινδρού και
φοιτούν σε σχολεία εκτός του Δήμου, κατά τη χρονική περίοδο που ο Δήμος ευρίσκεται
στη ζώνη υψηλού κινδύνου (“κόκκινη”) του COVID-19, ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να
μεταβαίνουν στα σχολεία τους.»
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!