Αύριο Εορτάζουμε Την Υπαπαντή Του Κυρίου μάς!
Πανηγυρίζει ο Ιερός Ναός Τιμίου Σταυρού και Υπαπαντής Του Κυρίου Κατερίνης!
Σήμερα το απόγευμα στις 6 ο Εσπερινός! Αύριο το πρωί στις 6 - 8 και 30 ο Όρθρος και η Θεία Λειτουργία!
Στις 9 - 10 και 30 δεύτερη Θεία Λειτουργία! Βοήθεια μας Η Παναγία!!!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!