"Έφυγε" σήμερα Κυριακή 7/2/2021 από τη ζωή ο Πρόεδρος του Σωματείου μας, Ιωάννης Μελετίδης.
Ο Προεδρός μας, Ιωάννης Μελετίδης, πάνω απ’ όλα υπήρξε άνθρωπος με ήθος, αξιοπρέπεια, συνέπεια και βαθύ το αίσθημα της ευθύνης.
Ήτανε ο άνθρωπος που στήριξε απο νωρίς το έργο των προπονητών και εώς σήμερα ήταν θερμός υποστηρικτής όλων των Τζουντόκα.
Ο πόνος και η οδύνη όλων μας δεν αποτυπώνεται με λόγια. Η απώλειά του έχει στοιχίσει σε όλους μας.
Η διοίκηση του Α.Σ. Sakura Κατερίνης, οι προπονητές, αθλητές και φίλαθλοι του σωματείου, εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια και ευχόμαστε δύναμη και κουράγιο στην οικογένειά του, συγγενείς και φίλους.
Από σήμερα προσευχόμαστε να έχει καλό παράδεισο, κάτι που του αξίζει.
ΑΝΤΙΟ ΠΡΟΕΔΡΕ!!!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!