Autodoc.gr

Autodoc.gr

Viber- Γίνετε ρεπόρτερ της Kapa News

Οι αθλητικές μεταδόσεις 14/3/2021


Τα παιχνίδια για την 26η και τελευταία αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά όλες οι μεταδόσεις:
08:50 Eurosport 2 Αλμάτι Διπλό Μόγκουλς (Ανδρών / Γυναικών) Σκι

09:05 Eurosport 1 Ενγκέντιν Καταδίωξη Ελεύθερο 30 χλμ. Γυναικών Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

13:30 Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαουθάμπτον – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:15 Novasports Extra 1 Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Νόριτς EFL Championship

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

14:45 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Παναχαϊκή Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Δόξα Δράμας – Ξάνθη Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:30 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 4HD Πάρμα – Ρόμα Serie A

16:00 Novasports 2HD Τορίνο – Ίντερ Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Κολοσσός Basket League

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Μεσολόγγι Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λοκομοτίβ Μόσχας – Σότσι Ρωσικό Πρωτάθλημα

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Χόφενχαϊμ Bundesliga

19:00 Novasports 24 HD Κάλιαρι – Γιουβέντους Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports Extra 3 Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός Super League

19:00 Novasports Extra 2 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

19:00 Novasports Extra 1 Λαμία – Ατρόμητος Super League

19:00 Novasports 5HD Άρης – ΟΦΗ Super League

19:00 Novasports 4HD Βόλος – ΑΕΚ Super League

19:00 Novasports 3HD ΑΕΛ – Ολυμπιακός Super League

19:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Super League

19:00 Novasports 1HD Λεπτό προς Λεπτό Super League

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βιτόρια Γκιμαράες - Ζιλ Βισέντε Liga NOS

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – Περιστέρι Basket League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD ATP 250 Τένις

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 4HD Τρεβίζο - Φορτιτούντο Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:45 Novasports 5HD Άντερλεχτ – Γκενκ Κύπελλο Βελγίου

21:45 Novasports 2HD Μίλαν – Νάπολι Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Γιούτα Τζαζ NBA

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο - Πάσος Φερέιρα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1


Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια