Με αφορμή την ανάληψη των καθηκόντων του, ο νέος Διοικητής της XXIV Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας στο Λιτόχωρο, ταξίαρχος κος Νικόλαος Χρισταντώνης, προέβη σε εθιμοτυπική επίσκεψη στο Γραφείο της Αντιπεριφερειάρχη Πιερίας, Σοφίας Μαυρίδου.
Κατά τη συνάντηση, η οποία διεξήχθη σε φιλικό και ευχάριστο κλίμα, συζητήθηκαν και θέματα που άπτονται της συνεργασίας και αμοιβαίας συνδρομής των φορέων για το καλό της τοπικής κοινωνίας αλλά και των συνθηκών διαβίωσης των οπλιτών και υπηρετούντων στην Ταξιαρχία.
Με την κοινή ευχή για υγεία και κοινωνική συνοχή ώστε να αντιμετωπιστούν όλα τα σύγχρονα προβλήματα και οι αντιξοότητες της καθημερινότητας που βιώνουμε ως Έλληνες αλλά και ως πολίτες της Πιερίας, ολοκληρώθηκε η συνάντηση.
Σοφία Μαυρίδου:
“Διαχρονικά υπάρχει αγαστή συνεργασία με την εκάστοτε διοίκηση της XXIV Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας στο Λιτόχωρο. Σήμερα ανανεώθηκε για ακόμα μία φορά στο πρόσωπο του νέου Ταξίαρχου”.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!