Συνάντηση εργασίας με την πρόεδρο Άννα Βαβατσιούλα και εκπροσώπους όλων των δημοτικών παρατάξεων του Τοπικού Συμβουλίου Κατερίνης πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Κατερίνης Κώστας Κουκοδήμος, πλαισιωμένος από τον Αν.Δημάρχου Γιώργο Νταντάμη, τον Αντιδήμαρχο Κοινοτήτων Γιώργο Κυριακίδη και τον Γραμματέα του Δήμου Κώστα Λιακόπουλο.
Η συνάντηση έγινε σε εξαιρετικό κλίμα με την κ. Βαβατσιούλα να χαιρετίζει την πρωτοβουλία του Δημάρχου να ξεκινήσει τις συναντήσεις εργασίας με όλα τα τοπικά συμβούλια του Δήμου, κάνοντας την αρχή με το Συμβούλιο της Κατερίνης.
Ακολούθησε διάλογος, ζητήματα που απασχολούν την πόλη της Κατερίνης, ενώ τονίστηκε από όλες τις πλευρές, η ανάγκη στενής συνεργασίας.
O Δήμαρχος ενημέρωσε το Τοπικό Συμβούλιο Κατερίνης για έργα, δράσεις και πρωτοβουλίες καθώς και για τον προγραμματισμό του Δήμου ενόψει της τουριστικής περιόδου.
Η συνάντηση έκλεισε με τη δέσμευση μόλις το επιτρέψουν οι συνθήκες και αρθούν τα περιοριστικά μέτρα, να πραγματοποιηθεί συνάντηση με τη συμμετοχή όλων των μελών του Τοπικού Συμβουλίου Κατερίνης με τον Δήμαρχο.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!