Στο φως της δημοσιότητας έφερε σήμερα ο δημοτικός σύμβουλος του Δήμου Κατερίνη κ. Θωμάς Αναστασιάδης, ένα νέο βίντεο, όπου δείχνει πάνω απο βάρκα “την πορεία των λυμάτων απο την απόληξη του βιολογικού σταθμού στη θάλασσα” όπως ισχυρίζεται ο ίδιος.
Το συγκεκριμένο βίντεο, που διαμοιράστηκε σε όλα τα τοπικά ΜΜΕ, συνοδεύεται και απο ένα σύντομο κείμενο με τίτλο “Η κοροϊδία συνεχίζεται…!”
Το κείμενο του κ. Αναστασιάδη:
Νέο οπτικοακουστικό υλικό από το ΑΙΣΧΟΣ του βιολογικού σταθμού Κατερίνης. Δείτε την πορεία των λυμάτων από την απόληξη του βιολογικού σταθμού στις θάλασσες μας!
Κύριε Συμεωνίδη αυτή είναι η βλάβη που επισκευάσατε;
Αναστασιάδης Θωμάς
Δημοτικός Σύμβουλος Κατερίνης
ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
Υ.Γ βίντεο πριν από 2 ώρες…
Η σημερινή ανάρτηση του κ. Ανστασιάδη στο facebook
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!