Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν την Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου οι εκλογές του Συλλόγου Ενοικιαζόμενων Δωματίων Ολυμπιακής Ακτής για την ανάδειξη νέου Δ.Σ.
Αναλυτικά στην ανακοίνωση του Συλλόγου αναφέρεται:
Κατά τις εκλογές που διενεργήθηκαν την 5η Σεπτεμβρίου 2021 στα γραφεία του συλλόγου μας στην Ολυμπιακή Ακτή για την ανάδειξη προέδρου συλλόγου ενοικιαζόμενων δωματίων και μελών Δ.Σ.
Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
Πρόεδρος επανεξελέγη ο Τουργαΐδης Θωμάς
Αντιπρόεδρος Θεοδωρίδης Παναγιώτης
Γεν. Γραμματέας Κωνσταντινίδης Γεώργιος
Ταμίας η Ιωακειμίδου Αναστασία
Μέλος Παπαδόπουλος Ανέστης
Ευχαριστούμε θερμά όλα τα μέλη μας για την μεγάλη συμμετοχή.
Εμείς με τη σειρά μας δεσμευόμαστε να κάνουμε ότι καλύτερο για τον τόπο μας.
Ο Πρόεδρος
Θωμάς Τουργαΐδης
(ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!