Ο«Σασμός» έχει κάνει την εμφάνισή του στον «αέρα» του Alpha και οι τηλεθεατές έχουν δείξει την προτίμησή τους στην σειρά ανεβάζοντας το συγκεκριμένο πρόγραμμα σε υψηλές θέσεις στον πίνακα της τηλεθέασης.
Από την άλλη, οι «Άγριες Μέλισσες», η σειρά – φαινόμενο του Ant1 με τους φανατικούς θαυμαστές επέστρεψε τη Δευτέρα για τον τρίτο κύκλο της.
Και στη μέση… η Χριστίνα Χειλά – Φαμέλη. Η Αργυρώ του «Σασμού» και η «Θεοδοσία» από τις «Άγριες Μέλισσες».
Το βράδυ της Τρίτης, οι τηλεθεατές του «Σασμού» απόλαυσαν ένα στιγμιότυπο διακαναλικού πειράγματος και χιούμορ καθώς σε μία σκηνή οι δυο ερωτευμένοι πρωταγωνιστές, η Αργυρώ και ο Αστέρης, επισκέπτονται ένα μελίσσι.
Οι ηθοποιοί, εμφανώς καλοδιάθετοι, σε ένα αυτοσχεδιαστικό στιγμιότυπο, έκαναν ένα λογοπαίγνιο με τον τίτλο της σειράς του ανταγωνισμού και τα γέλια δεν έλειψαν ανάμεσα τους.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!