Η νέα καμπάνια του νεοϋορκέζικου οίκου μόδας «Aimé Leon Dore» έχει έντονα ελληνικά χρώματα και αυτό γιατί ο ιδρυτής του, Teddy Santis, μπορεί να μεγάλωσε στο Κουίνς αλλά έχει ελληνική καταγωγή. Το βίντεο του brand είναι «ντυμένο» με παραδοσιακούς ήχους και εικόνες από την ελληνική επαρχία.
Στο βίντεο, που λανσάρεται η νέα κολεξιόν του «Aimé Leon Dore» για το φθινόπωρο / χειμώνα 2021-2022, εμφανίζονται ντόπιοι κάθε ηλικίας να ποζάρουν ντυμένοι με τα ρούχα και τα αξεσουάρ του οίκου σε ελληνικά τοπία. Ψαράδες, βοσκοί αλλά και μικρά παιδιά με τα ποδήλατά τους, ακόμα και γιαγιάδες που απλώνουν την μπουγάδα και καθαρίζουν φασολάκια στην αυλή. Και όλα αυτά ενώ ακούμε κλαρίνα και νταούλια…
Δείτε το βίντεο:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!