Από ένα ευτράπελο γεγονός σημαδεύτηκε παρέλαση που έγινε στη Σύρο για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου.
Στην παρέλαση που έγινε στο νησί συμμετείχαν μεταξύ άλλων και τρία άτομα, τα οποία εκπροσωπούσαν πιθανότατα το Γενικό Νοσοκομείο, εκ των οποίων το ένα, η σημαιοφόρος κρατούσε το κοντάρι με την ελληνική σημαία να είναι ανάποδα.
Το θέμα είναι ότι κανείς δεν το αντιλήφθηκε με συνέπεια η παρέλαση να γίνει κανονικά. Εγινε μάλιστα και κατάθεση στεφάνου στην Πλατεία Ηρώων της Σύρου, για λογαριασμό του Γενικού Νοσοκομείου του νησιού.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!