Σε μια απίστευτη καταγγελία προχώρησε σήμερα το βράδυ ο καθηγητής πνευμονολογίας, Θεόδωρος Βασιλακόπουλος.
Ο ίδιος ο καθηγητής καταγγέλλει ότι έπεσε θύμα τραμπούκικης επίθεσης σε μια ταβέρνα στο Πετράκι Καλαμπάκας, από τον ιδιοκτήτη και τον γιο του, επειδή… ζητήθηκε να γίνει έλεγχος για πιστοποιητικά εμβολιασμού!
“Μ’ έσπρωξαν, με πέταξαν κάτω κι έσκισαν το πουκάμισο του συναδέλφου μου που πήγε να με προστατέψει”, δήλωσε ο κ. Βασιλακόπουλος μιλώντας πριν από λίγο στον ΣΚΑΙ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!