Το… υπόσχονταν επί ημέρες ο κολλητός του γαμπρού στην Κρήτη και το έκανε πραγματικότητα!
Ο λόγος για τον πρωταγωνιστή του βίντεο που έχει γίνει viral στα κοινωνικά δίκτυα. «Έβγαλε το κομπρεσέρ και άρχιζε να ξηλώνει τα πλακάκια» αναφέρει στο newsit.gr ο μουσικός Μιχάλης Χαρκιολάκης που ήταν στο σημείο και ανήρτησε στα social media το απίστευτο περιστατικό.
«Θα τα σπάσω όλα στον γάμο» μας έλεγε συνέχεια αυτές τις μέρες και δεν το πιστεύαμε» λέει γελώντας ο κ. Χαρκιολάκης, ο οποίος αναφέρει στο newsit.gr ότι ο γάμος των δύο παιδιών έγινε την Παρασκευή 24 Οκτωβρίου στα Μάλια.
«Αφού έπαιξα μαντολίνο μαζί με τους άλλους Κρητικούς, μετά βγήκε ο dj. Την ώρα λοιπόν που χόρευε ζεϊμπέκικο ο γαμπρός, ο καρδιακός του φίλος το’ πε και το’ κανε! Ξήλωσε τα πλακάκια του ξενοδοχείου όπου έγινε το γλέντι, χρησιμοποιώντας ένα… κομπρεσέρ! Δεν ξέραμε από πού το έφερε, ξαφνικά το έβγαλε στην πίστα και άρχιζε να τρυπάει το πάτωμα, αλλά εντάξει ευτυχώς δεν μας είπαν τίποτα, είναι το ξενοδοχείο της νύφης. Τα σπάσαμε αλλά δεν χάλασε κι ο κόσμος» συνεχίζει ο κος. Χαρκιολάκης.
Και καταλήγει χαριτολογώντας: «Και μετά από αυτό το περιστατικό, οι δύο τους είναι ακόμα παντρεμένοι».
Δείτε το βίντεο από την Κρήτη που έγινε το… απόλυτο viral της ημέρας@michalischarkiolakis #funny #crete #wedding #forfun #zeimpekiko #malia #glenti #weddingtiktok #weddingcomedy #weddingincrete
♬ πρωτότυπος ήχος - Μιχάλης Χαρκιολάκης
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!