Μία φωτογραφία ήταν αρκετή για να συγκινήσει άπαντες ο σύζυγος της Φώφης Γεννηματά. Μάλιστα, είναι η πρώτη ανάρτηση που κάνει ο Ανδρέας Τσούνης από τη μέρα που “έχασε” την αγαπημένη του σύζυγο.
Σήμερα, δύο ημέρες μετά την κηδεία της Φώφης Γεννηματά έκανε την πρώτη του ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook.
Ο Ανδρέας Τσούνης άλλαξε τη φωτογραφία εξωφύλλου του στο Facebook και έβαλε μία φωτογραφία της Φώφης Γεννηματά με τον πατέρα της Γιώργο Γεννηματά.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!