«Χείμαρρος» ο Γιώργος Τσαλίκης μετά τις δηλώσεις Γκουντάρα – Κάκκαβα
Τη δική του απάντηση έδωσε ο Γιώργος Τσαλίκης στις δηλώσεις που έκαναν ο Γρηγόρης Γκουντάρας και η Ναταλί Κάκκαβα στην εκπομπή «Πρωινό» την Τετάρτη 27 Οκτωβρίου.
Συγκεκριμένα ο Γιώργος Τσαλίκης, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, επέλεξε να κατακεραυνώσει τους δυο παρουσιαστές του ΣΚΑΪ σχετικά με το Big Brother στο οποίο ο ίδιος είχε συμφωνήσει πρώτος για την παρουσίασή του.
«Μόλις μου έστειλαν τη συνέντευξη που έδωσε ο Γρηγόρης Γκουντάρας και η Νάταλι Κάκκαβα στο Πρωινό του ΑΝΤ1 στον Γιώργο Λιάγκα και στη Φαίη Σκορδά και πραγματικά έμεινα άφωνος. Από την αρχή της καριέρας μου μέχρι τώρα προσπαθώ να διατηρήσω χαμηλούς τόνους, να έχω σεβασμό, να είμαι στο φως και να κρατάω το ήθος μου και την απρέπεια μου και αυτό θα κάνω και σήμερα. Όμως πραγματικά αυτό το σημερινό με ξεπέρασε.
Ένας άνθρωπος το 2021 που τολμάει να μιλήσει να διεκδικήσει το δίκιο του, ένας άνθρωπος που καταπατήθηκε το συμβόλαιό του εσείς βγαίνετε στην ελληνική τηλεόραση και λέτε ότι έχει ψυχολογικά προβλήματα και ότι είναι εμμονικός. Είστε αυτοί οι τύποι που τους ανθρώπους που διεκδικούν το δίκιο τους, εσείς τους βγάζετε ψυχασθενείς.
Δεν έχω τι να πω πραγματικά ντροπή σας. Λυπάμαι τόσο πολύ που λέτε πράγματα τόσο κατάπτυστα κα μηνύσιμα, δεν πρόκειται να ασχοληθώ. Λυπάμαι πάρα πολύ αλλά δεν θα φοβόμαστε να μιλήσουμε, θα λέμε την αλήθεια μας και εσείς ας μας βγάζετε τρελούς, γιατί έτσι σας συμφέρει. Δεν είμαστε τρελοί, είμαστε αληθινοί. Λυπάμαι, ντροπή σας»!
Ξέσπασε ο Γιώργος Τσαλίκης για Γκουντάρα και Κάκκαβα: «Πραγματικά ντροπή σας»
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!