Εξιτήριο πήρε ο 16χρονος που τραυματίστηκε σε αγώνα Motocross στα Γιαννιτσά.
Ευχάριστα είναι τα νέα για τον 16χρονο που είχε τραυματιστεί κατά τη διάρκεια αγώνα motocross στα Γιαννιτσά. Έπειτα από τρεις εβδομάδες νοσηλείας στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου ο νεαρός παίρνει εξιτήριο τη Δευτέρα και μάλιστα σήμερα αναμένεται να επιστρέψει στη Μυτιλήνη.
Ιδιαίτερα συγκινημένος και χαρούμενος είναι ο πατέρας του 16χρονου με τον ίδιο να αναφέρει, σύμφωνα με το MEGA, πως οι γιατροί του είπαν ότι ο γιος του σώθηκε από θαύμα!
Το ατύχημα είχε συμβεί στις 18 Οκτωβρίου και πέρα από τον 16χρονο είχε τραυματιστεί και ένα 27χρονος, που δυστυχώς δεν τα κατάφερε και πριν από λίγες ημέρες κατέληξε σε νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!