Viber- Γίνετε ρεπόρτερ της Kapa News


Ακολουθήστε το Kapa News στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις με καθημερινή ενημέρωση


Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (5/12/221)


Οι τρεις αγώνες της 12ης αγωνιστικής του ελληνικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, με κορυφαίο το αθηναϊκό clasico ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό, τα ματς της Basket League, το Grand Prix της Formula 1 στην Τζέντα και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά οι επιλογές:


01:30 Novasports 2HD Πόρτλαντ - Σολτ Λέικ MLS Ποδόσφαιρο
03:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντάλας Μάβερικς - Μέμφις Γκρίζλις NBA Μπάσκετ
05:00 COSMOTE SPORT 8 HD UFC Fight Night 2021 Ρομπ Φοντ vs Χοσέ Άλντο
09:00 Eurosport 2 Μαραθώνιος Βαλένθια
10:10 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι
11:50 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι
12:45 Eurosport 1 Σκι Ανώμαλου Δρόμου Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι
13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο
13:35 Eurosport 1 Έστερσουντ | Γυναίκες Δίαθλο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νταντί Γιουνάιτεντ – Σέλτικ Scottish Premiership Ποδόσφαιρο
14:00 Novasports Prime Σεντ Ετιέν – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 6HD Μπέρσοτ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 4HD Ανόβερο – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο
14:45 Eurosport 2 UK Championship Σνούκερ
14:45 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Β' – Πανσερραϊκός Super League 2 Ποδόσφαιρο
14:45 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας Super League 2 Ποδόσφαιρο
14:55 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι
15:00 Novasports Start Κόμο – Πίζα Serie Β Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ Sports 1 Ψυχικό – Καβάλα Α2 Μπάσκετ
16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Άρσεναλ – Τσέλσι Vitality FA Cup Γυναικών Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βενέτσια - Ελλάς Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σπέτσια – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Τότεναμ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports PrimeΜονακό – Μετς Ligue 1 Ποδόσφαιρο
16:05 Eurosport 1 Έστερσουντ | Άνδρες Δίαθλο
16:20 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Τζέντα, Σαουδική Αραβία - 3ος αγώνας
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ
16:30 Novasports 5HD ΚΠΡ – Στόουκ EFL Championship Ποδόσφαιρο
16:30 Novasports 3HD Στουτγάρδη – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο
17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι Βίσλα | Άνδρες Σκι
17:00 Novasports 6HD Τελικός Davis Cup by Rakuten Τένις
17:00 ΕΡΤ Sports 2 Καλλιθέα – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο
17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Έλτσε – Κάδιθ La Liga Ποδόσφαιρο
17:45 Novasports Start Φέγενορντ - Φορτούνα Σιτάρντ Eredivisie Ποδόσφαιρο
18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σότσι – Κράσνονταρ Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
18:00 Novasports 4HD Μπρίντιζι - Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ
18:05 Novasports 2HD Νις – Στρασβούργο Ligue 1 Ποδόσφαιρο
18:20 Eurosport 2 Άλμα με σκι Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι
18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
18:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαμπντόρια – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο
19:15 COSMOTE SPORT 6 HD Σάλφορντ Σίτι – Τσέστερφιλντ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο
19:20 Eurosport 1 Αλπικό σκι Λέικ Λουίζ | Γυναίκες Σκι
19:30 EΡΤ 2 - COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 - Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας Αγώνας
19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 5HD Σταντάρ Λιέγης – Σαρλερουά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Λεβάντε – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports Prime Άρης - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο
20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ
20:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ
21:00 Eurosport 1 Αλπικό σκι Μπίβερ Κρικ | Άνδρες Σκι
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Μπορντό – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 5HD Φιλαντέλφεια - Νιου Γιορκ Σίτι MLS Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Θέλτα – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Κλίβελαντ Καβαλίερς - Γιούτα Τζαζ NBA Μπάσκετ
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Εστορίλ Liga Portugal Ποδόσφαιρο
22:30 Eurosport 1 UK Championship Σνούκερ


Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια