Η ΕΛΜΕ Πιερίας, εκπροσωπώντας το σύνολο της εκπαιδευτικής κοινότητας, εκφράζει τη βαθύτατη θλίψη της για την απώλεια του συναδέλφου Ηλία Διονυσιάδη, ο οποίος υπηρετούσε και ως Υποδιευθυντής στο Γυμνάσιο Περίστασης.
Ευχόμαστε δύναμη και κουράγιο στους οικείους του.
Καλό ταξίδι Ηλία!
Είθε η ψυχή σου να αναπαυθεί.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!