Ο Αλέξανδρος Κοψιάλης, ο οποίος είδε τον λογαριασμό του στο Instagram να χάνει 100.000 followers (!) σε λίγες μέρες μετά το «τσουνάμι» του hashtag #cancel_kopsialis που «κατέκλυσε» τα social media, μίλησε για όλους και για όλα.
Με νέα του ανάρτηση, απάντησε σε όσους το κατηγορούν και τον συνδέουν με την υπόθεση βιασμού στην Θεσσαλονίκη, αλλά και για το κύμα μίσους που έχει δεχθεί τις τελευταίες ημέρες.
Στο βίντεο ο Αλέξανδρος Κοψιάλης αναφέρει ότι εδώ και μέρες δέχεται απειλητικά και υβριστικά μηνύματα που βρίζουν ακόμα και το παιδί του επειδή συνδέεται φιλικά με τον επιχειρηματία, το όνομα του οποίου συνδέθηκε με την υπόθεση στην συμπρωτεύουσα.
Όπως εξήγησε, το όνομα του φίλου του δεν εμπλέκεται στην υπόθεση και πρόσθεσε ότι βρίσκεται δίπλα στην 24χρονη αλλά και σε κάθε θύμα. Εξήγησε, δε, ότι η ψυχολογική του κατάσταση δεν είναι καλή τις τελευταίες ημέρες λόγω των απειλών, υπογράμμισε ότι δεν έχει ουδεμία σχέση με υπόθεση κλοπής χρημάτων στην οποία ενεπλάκη το όνομά του, ενώ απολογήθηκε που πάτησε like σε ομοφοβικά σχόλια εναντίον του ακτιβιστή Ηλία Γκιώνη.
Δείτε το βίντεο που ανήρτησε ο Αλέξανδρος Κοψιάλης
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!