Απίθανο γέλια χάρισε η Βάσια Τριφύλλη ως καλεσμένη στην εκπομπή «Super Κατερίνα» με τον διάλογο περί… έρωτος που είχε με την Κατερίνα Καινούργιου. Όλα ξεκίνησαν όταν η παρουσιάστρια ρώτησε τη Βάσια Τριφύλλη αν υπήρξε ποτέ ερωτική ατμόσφαιρα ανάμεσα σε εκείνη και τον Αντρέα Μικρούτσικο.
«Ζούσα με την αγωνία αν με πέρασε ή δεν με πέρασε» απάντησε η Βάσια Τριφύλλη για τον ανταγωνισμό που ένιωθε απέναντι στον Ανδρέα Μικρούτσικο και συνέχισε αφήνοντάς τους άφωνους: «Αντί να ξυπνάω το πρωί με ένα ωραίο φιλί, με έναν ωραίο πήδ… Ωραία πράγματα». Βλέποντας την έκφραση της Κατερίνας Καινούργιου που ήταν κάπως εμβρόντητη, της είπε «μην κάνεις έτσι παιδί μου» και ακολούθησε ο εξής διάλογος:
Βάσια Τριφύλλη: Εσύ δεν κάνεις έρωτα;
Κατερίνα Καινούργιου: Τον τελευταίο καιρό όχι. Γι’ αυτό είμαι έτσι, μέσα στα νεύρα.
Βάσια Τριφύλλη: Να το διορθώσεις τώρα αμέσως. Να σου δείξει ο Αντρέας.
Κατερίνα Καινούργιου: Όχι, ο Αντρέας είναι σαν τον μπαμπά μου. Συγγνώμη Αντρέα…
Ανδρέας Μικρούτσικος: Να σου δείξω, όχι πάνω σου. “Παντομίμα” παιδί μου εννοεί.
Βάσια Τριφύλλη: Παναγία σου που θα σου δείξει ο Αντρέας; Τιμή σου μωρή!
Κατερίνα Καινούργιου: Εννοώ ότι είναι μεγαλύτερος αρκετά.
«Σας ευχαριστώ! Μου δώσατε την ωραιότερη συμβουλή της ημέρας, να ξυπνάω και να ρίχνω… για να πηγαίνουν όλα καλύτερα», είπε γελώντας η Κατερίνα Καινούργιου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!