Έσβησε σήμερα το απόγευμα ο δημοσιογράφος και διαχειριστής του blog «Πιερική», Απόστολος Λάγιος, σε ηλικία 58 ετών.
Την τελευταία εβδομάδα νοσηλευόταν στην κλινική covid του Γενικού Νοσοκομείου Κατερίνης, λόγω επιπλοκών της νόσου COVID-19.
Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του Απόστολου Λάγιου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!