Αυτό το Σάββατο (12/2/2022) μετά την 13:30, στο Cafe Le Fleur ξεκινάει το party, και είστε ΟΛΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ!!!
Οι αγαπημένες μουσικές μελωδίες των δεκαετιών 80'ς και 90'ς θα παίξουν στα deck του Dj CHRIS-X, και θα τις απολαύσουμε, συνοδεία καλού κρασιού και εξαιρετικής παρέας!
Σας περιμένουμε...
Café Le FleurΠαναγή Τσαλδάρη & Αθανασίου Βασιλειάδη 4Κατερίνη | Τηλ.: 2351022004
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!