Στο 8ο Επιστημονικό Συμπόσιο με τίτλο «Η Δράμα ενάντια στον καρκίνο» που ξεκίνησε στις 13 Μαΐου και ολοκληρώθηκε σήμερα το μεσημέρι στο ξενοδοχείο «KOUROS», βρέθηκε καλεσμένος αλλά και ως εισηγητής, ο υποδιοικητής της 3ης Υ.Π.Ε. και Κατερινιώτης στην καταγωγή, Δρ. Κωνσταντίνος Χρίστογλου.
Όπως ο ίδιος ο κ. Χρίστογλου αναφέρει και στο ευχαριστήριο μήνυμα του που ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, η εκδήλωση ήταν πολύ ενδιαφέρουσα, "αφού συζητήθηκαν θέματα που αφορούν τον καρκίνο από πλευράς ασθενών, ιατρών και δυνατοτήτων της οργανωτικής προοπτικής στην Ελλάδα, εναρμονισμένη στα πλαίσια του Europe’s Beating Cancer Plan."
Δείτε το μήνυμα του κ. Χρίστογλου:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!