Καραμπόλα πέντε αυτοκινήτων πριν από λίγη ώρα στην ΠΑΘΕ, στο ρεύμα εξόδου από τη Θεσσαλονίκη περίπου ένα χιλιόμετρο μετά τον κόμβο της Σίνδου.
Δημιουργήθηκαν τεράστιες ουρές αυτοκινήτων για τρία περίπου χιλιόμετρα σύμφωνα με ακροατές του Ράδιο Θεσσαλονίκη.
Οι οδηγοι που επιλέγουν να ταξιδέψουν προς Κατερίνη πρέπει να επιστρατεύσουν την υπομονή τους και να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!