Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 29 Μαΐου 2022 στο δημοτικό πάρκο Λιτοχώρου το Τουρνουά Μίνι Βόλεϊ, που διοργάνωσαν ο ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου και η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας (ΕΣΠΕΜ), υπό την αιγίδα του Δήμου Δίου-Ολύμπου.
Στη γιορτή αυτή του αθλητισμού, που έγινε στη σκιά του εμβληματικού Ολύμπου, αγωνίστηκαν νεαρές παίκτριες του βόλεϊ από επτά ομάδες βόλεϊ της Κεντρικής Μακεδονίας (Αίαντας Κιλκίς, Α.Σ. Ποσειδών Βέροιας, Γ.Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών, Γ.Α.Σ. Αλεξάνδρειας, Αιγινιακός, Βαφύρας Δίου και ΑΣ Πάνθεον Λιτοχώρου).
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!