Η Παρθένα Χοροζίδου πρωταγωνιστεί στην επιθεώρηση της Δήμητρας Παπαδοπούλου με τίτλο «Τι ζούμε ρε;;;». «Η Δήμητρα δεν έχει αφήσει χαρακτήρα και πληγή απείραχτη, τα έχει σκαλίσει όλα με χιούμορ», δήλωσε η ηθοποιός.
«Φοβήθηκα όταν άκουσα αυτά τα ονόματα», είπε για την παράσταση. «Λέω «τι ωραία, θα πάμε στην πρόβα και θα γελάμε σαν ηλίθιοι!». Είμαστε τόσο σοβαροί επαγγελματίες, να το πούμε αυτό στον κόσμο, δουλεύουμε πολύ σκληρά».
Η ίδια αναφέρθηκε και στο ζήτημα των κιλών και το shaming που μπορεί να δεχτεί κάποιος: «Ο καθένας πρέπει να έχει το κορμάκι που γουστάρει τους εαυτού του και ο άλλος ας κάνει γαργάρα. Αν δεν του αρέσει να κοιτάει εκεί, να κοιτάει εκεί!», δήλωσε.
Ακόμη, ξεκαθάρισε πως με τον Χρήστο Χολίδη είναι μόνο φίλοι: «Είναι πολύ φίλος μου, να το καταθέσω, ο Χρήστος Χολίδης είναι ο καλύτερός μου φίλος. Καμιά φορά μου λέει «είπες τίποτα για μένα, που ρώτησαν για φίλους;» και λέω “Χρήστο, αν λέω για σένα, αρχίζουν συζητήσεις και δεν θέλω”».
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!