Μία νεαρή κοπέλα αγνοείται από χθες στη Θεσσαλονίκη
Όπως αναφέρει σε ανάρτησή της, η αδερφή της, Χριστίνα Καμτσίκη η αγνοούμενη έφυγε χθες από το σπίτι και δεν έχει επιστρέψει. Το κινητό της τηλέφωνο εντοπίστηκε σε καφετέρια στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο.
Αναλυτικά η αδερφή της αναφέρει:
«Η αδερφή μου, Γεωργία Καμτσίκη έφυγε χτες από το σπίτι γύρω στις 7.30 και δεν έχει γυρίσει ακόμη. Βρήκαμε το κινητό της τηλέφωνο σε μια καφετέρια στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο, αλλά η ίδια είναι άφαντη. Φοράει μαύρο παντελόνι κοντό μέχρι το γόνατο και πράσινη μπλούζα. Παρακαλώ πολύ αν κάποιος την έχει δει ή γνωρίζει κάτι να επικοινωνήσει μαζί μου! Σας παρακαλώ πολύ κοινοποιήστε».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!