Από τα πιο hot ζευγάρια της σόουμπιζ, η Ιωάννα Τούνη και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου απασχολούν τα μέσα με κάθε τους κίνηση.
Από τις πρώτες φήμες για την σχέση τους, μέχρι την επιβεβαίωσή της, τις δύσκολες στιγμές που πέρασαν και τις ρομαντικές αποδράσεις, Τούνη και Αλεξάνδρου «τροφοδοτούν» τα social media με πλούσιο υλικό.
Το ζευγάρι γιόρτασε πρόσφατα τον πρώτο χρόνο της σχέσης του με ένα ρομαντικό ταξίδι στην Σαντορίνη αλλά οι τελευταίες του κινήσεις μας έβαλαν σε υποψίες.
Η Ιωάννα Τούνη αποφάσισε να περάσει το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος στη Μύκονο, ενώ ο αγαπημένος της είχε πάει με φίλο του για κάμπινγκ.
Και αν αυτό δεν ήταν αρκετό για να πυροδοτήσει φήμες χωρισμού σίγουρα ήταν η τελευταία ανάρτηση του Αλεξάνδρου.
Το βράδυ της Δευτέρας ο ίδιος ανέβασε μια φωτογραφία στην οποία γράφει: «Να είσαι με κάποιον που διαλέγει εσένα καθημερινά, όχι με κάποιον που σε επιλέγει όταν απλά έχει όρεξη».
Σπόντα προς την influencer που απολαμβάνει τον ήλιο και τη νύχτα της Μυκόνου ή απλά του άρεσε; Η αλήθεια θα αποκαλυφθεί σύντομα!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!