Οι Πανελλαδικές εξετάσεις αποτελούν –ανεξαρτήτως αποτελέσματος- την αρχή ενός νέου κεφαλαίου για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Γ’ Λυκείου.
Οι γονείς σας, οι εκπαιδευτικοί σας, όλοι μας, είμαστε υπερήφανοι για την προσπάθεια που κάνατε, ώστε να είστε όσο το δυνατόν πιο έτοιμοι για αυτές τις εξετάσεις. Με αυτές τις σκέψεις, εύχομαι σε όλους τους διαγωνιζόμενους καλή επιτύχια!
Ο Δήμαρχος Κατερίνης
Κώστας Κουκοδήμος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!