Μια εικαστική έκθεση με την καλλιτεχνική ματιά της κ. Δώρας Μαυροματίδου, στο πλαίσιο των Εαρινών Ημερών Μουσών 2022 της Εστίας Πιερίδων Μουσών Κατερίνης , λαμβάνει χώρα στην πόλη μας ,στο Συνεδριακό Κέντρο Εκάβη έως την Τρίτη 21 Ιουνίου 2022.
Τα εγκαίνια της έκθεσης πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 14 Ιουνίου, με πλήθος φίλων και φιλότεχνων που θέλησαν να απολαύσουν τα έργα της δημιουργού και να θαυμάσουν όλα όσα με τόση αγάπη, υπομονή και επιμονή θέλησε να κοινωνήσει μαζί μας. Έργα που με την δύναμη της εκφραστικότητας ζωντάνεψαν μπροστά στα μάτια μας και μας μετέδωσαν το δημιουργικό πάθος της καλλιτέχνιδας.
Διάρκεια λειτουργίας έως την Τρίτη 21 Ιουνίου
Ώρες Λειτουργίας:11.30_13.30 και 19.00_21.00
Συνεδριακό Κέντρο Δήμου Κατερίνης (Εκάβη).
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!